Pro které sporty je sportovní podprsenka ideálním řešením?

Sportovní podprsenka, stejně jako sportovní kalhotky a ostatní oblečení určené ke sportování, doslova dobyla svět, a tak není divu, že je tak populárními. Co se týká odpovědi na otázku v nadpisu, tak ta je nasnadě a zní: Pro všechny sporty. Její jednoznačnost vypovídá o důležitosti sportovního spodního prádla jako takového. Vždyť follow site sportovní podprsenka jako dámské spodní prádlo na sportování chrání ženskou chloubu před poškozením lépe než cokoli jiného. Obyčejné podprsenky těm sportovním nesahají ani po paty. Kdybychom si měli jmenovat sporty, které jsou doslova ideálními pro použití sportovní podprsenky, tak dojdeme k závěru, že většina z nich se bez tohoto spodního prádla již ani neobejde.

Na prvním místě bychom měli mluvit o sportech, které vyžadují běh. Mezi tyto sporty řadíme většinu těch kolektivních jako je například fotbal či hokej, ale také třeba florbal, házená, volejbal anebo basketbal. Jestliže si vezmeme pohyb samotných ňader při těchto sportech, tak je třeba poznamenat, že prsa jsou v neustálém pohybu jak při běhu, tak při jednotlivých kontaktech s míčem anebo s protihráčkami. Výjimku může tvořit třeba takový curling, při kterém se pravděpodobně prsa nedostávají pod takový tlak jako tomu bylo u níže jmenovaných sportů.

Co se týká sportů individuálních tak na prvním místě v důležitosti použití řadíme určitě královnu všech sportů lehkou atletiku, nicméně je třeba konstatovat, že na paty jí šlape tenis, jelikož právě ten je sportem, ve kterém je poprsí pravděpodobně namáháno nejvíce. Ze sportů, na které by ženy nemusely nosit zrovna sportovní podprsenku, bychom mohli jmenovat třeba takový golf anebo šachy. Právě u těchto jmenovaných sportů nedochází k velké námaze poprsí, a to netrpí nárazy tak, jak je tomu u jiných sportů.

Comments are closed.